Licėjaus gyvenimas Pasiekimai Apie Licėjų Kaip įstoti? Ugdymo procesas Paramos fondas 1,2% parama Licėjui English resumé
Apie · Mokytojai · Administracija · Kiti darbuotojai · Istorija · TB · Renginiai · Savivalda · Dokumentai · Renovacija

  Licėjaus radijas „Kiemelis FM”

Istorija

  Nuo 2003m. balandžio 1-osios Vilniaus tiksliųjų, gamtos ir technikos mokslų licėjuje oficialiai pradėjo veikti mokyklos radijas - "Kiemelis fm". Licėjaus radijas buvo daugelio prezidentų ir senatorių rinkiminės agitacijos dalis, kurios niekaip nepavykdavo įgyvendinti. Daug buvo žadėta, kalbėta, bet nieko gero iš to nebūdavo, kol galop pradėjo atrodyti, kad tai kažkas nerealaus. Bet neįmanomo nieko nėra - reikia tik idėjos, šiek tiek iniciatyvos ir nerealūs dalykai tampa tikrove... Praėjusiais mokslo metais radijas veikė tik kiemelyje, tačiau vasarą gerai padirbėjome, todėl dabar Kiemelio fm nepakartojamų muzikinių programų galite klausytis dar ir pirmojo bei antrojo mokyklos aukšto foje. Radijas gali pasigirti nuostabia muzika, unikaliais šaukiniais bei kvapą gniaužiančiomis autorinėmis laidomis :). Nors Kiemelis fm ir yra viena geriausių Lietuvos radijo stočių, mes esame atviri Jūsų kritikai ir dėmesio vertiems pasiūlymams... Taigi nesnauskite ir žerkite mums savo idėjas, pasiūlymus, ką reikėtų gerinti, ką keisti. Mūsų moto - kad visiems būtų geriau! Tikimės, kad radijas Jums patinka ir padeda praskaidrinti tuos pilkus tarpus tarp nuostabiai įdomių pamokų. Ei visi, kiemelio klausyk!

Faktai

· „Kiemelio FM” įkūrėjas - IX licėjaus prezidentas Mykolas Kolyta.
· Įkūrimo data: 2003 balandžio 1d.
· Dabartinė „Kiemelio FM” komanda: Mykolas (4c), Malūnas (4c), Edvardas (4a) ir Tomas (2a).
· Grojame prieš pamokas (7:40 - 8:00) ir per bendrąją ilgąją pertrauką (12:45 - 13:05).
· Eteryje:
Pirmadieniais - Mykolas
Antradieniais - Mykolas
Trečiadieniais - Malūnas
Ketvirtadieniais - Malūnas
Penktadieniais - Tomas
Epizodiškai - Edvardas
· Kadangi mokykloje vykstančias diskotekas organizuoja ta pati - „Kiemelio FM” komanda, tad čia, radijuje (321kab.), likus kelioms dienoms iki kokio nors renginio ir diskotekos galite užregistruoti savo draugus, kuriuos norėtumėte atsivesti. Primename, kad svečiams įėjimas kainuoja 2lt., o su savimi būtina turėti moksleivio pažymėjimą.
· Nepamirškite apsilankykiti oficialiame „Kiemelis FM” IRC kanale #kiemelisfm.
· „Kiemelio FM” draugai: grupė Nontoxic, padėjusi sukurti šaukinius, licėjaus elektrikai: Mečislovas ir Marius, mielai užleidę radijui buvusį elektros naudmenų sandėlį, direktorius, davęs pinigų naujoms kolonėlėms pirkti, bei visi Jūs, praėjusiais mokslo metais pirkę kavą iš kavos aparato ir taip prisidėję prie kolonėlių pirkimo. Ačiū visiems.
· Jei turite ką pasakyti ar pasiūlyti, kreipkitės į Mykolą (4c) arba rašykite: mykoolas@yahoo.com

„Kiemelis FM” audio aparatūra

„Kiemelio FM komanda” (iš kairės):
Tomas, Mykolas, Malūnas


„Kiemelio FM” vaizdelis


„Kiemelio FM” klausytojai
(c) Vilniaus licėjus, Autoriai