Licėjaus gyvenimas Pasiekimai Apie Licėjų Kaip įstoti? Ugdymo procesas Paramos fondas 1,2% parama Licėjui English resumé
Renginių kalendorius · Nuotraukų galerija
Pirmininkas: prezidentas Rokas Ignotas
Sekretorė: Gabija Duoblytė
Dalyvavo: viceprezidentė Giedrė Apanavičiūtė, senatoriai Aurimas Račas, Algirdas Grybas, Emilis Ruželė, Justina Jankauskaitė, Julija Kod, Emilija Beinortaitė, Indrė Viltrakytė, Gabija Duoblytė, Mantas Naujokaitis, Jurgis Kovas, Inga Šermokaitė, Tomas Janulionis.

Darbotvarkė:
1. Laikinos sekretorės paskyrimas
2. Filmų festivalis
3. Madų šou
4. Nuotraukų paroda
5. Apsikeitimo programa
6. Krepšinio varžybos


1. SVARSTYTA. Kadangi į posėdį sekretorės pareigas einanti I. Šermokaitė vėlavo, buvo nutarta paskirti per šį posėdį sekretorės (-iaus) pareigas eisiantį senatorių. R. Ignotas pasiūlė laikinai sekretorės vietą užimti G. Duoblytei.
NUTARTA. Visi senatoriai pritarė, kad G. Duoblytė per šį posėdį eitų sekretorės pareigas ir ji sutiko.

2. SVARSTYTA. Filmų festivalis.
R. Ignotas pareiškė, kad balandžio mėnesį įvyks kasmetinis Licėjaus filmų festivalis ir pasiūlė praplėsti dalyvių ratą, kad galėtų savo filmus parodyti ir kitų mokyklų moksleiviai.
NUTARTA. Pranešti licėjaus moksleiviams ir kitų mokyklų atstovamas, kad rengtų filmus "Filmų festivaliui“.

3. SVARSTYTA. Madų šou.
R. Ignotas priminė, kad kovo 5d. turi įvykti madų šou ir jį turi kas nors surengti.
NUTARTA. Paskelbti apie tai, kad madų šou įvyks kovo 5d. ir jį surengti padės, iš anksto pasisiūliusi, R. Perveneckaitė.

4. SVARSTYTA. Nuotraukų paroda.
R. Ignotas pareiškė, kad mokytojas R. Jankauskas pasiūlė surengti nuotraukų parodą, skirtą balandžio 1-ąjai. R. Ignotas pareiškė, kad visi skirtingų kursų senatoriai turi apie tai pranešti savo kursams bei klasėms.
NUTARTA. Visi senatoriai privalo pranešti savo kurso klasėms apie įvyksiančią nuotraukų parodą bei nešti nuotraukas savo klasių atstovams.

5. SVARSTYTA. Apsikeitimo programa.
R. Ignotas ir E. Ruželė pasakė, kad Licėjuje kovo 15 - 21d. įvyks moksleivių apsikeitimo su kitomis mokyklomis programa. Reikia išrinkti 10 moksleivių, kurie būtų tinkami atstovauti Licėjų kitose mokyklose. Taip pat, R. Ignotas priminė apie galimybę apsikeisti su KTU gimnazija per menų savaitę.
NUTARTA. Apsikeitimo programoje tarp Vilniaus mokyklų dalyvaus trečiojo kurso 10 moksleivių, o apsikeitimu su KTU pasidomės I. Šermokaitė.

6. SVARSTYTA. Krepšinio varžybos.
Prezidentas pareiškė, kad reikėtų labiau bendrauti su kitomis mokyklomis. Jis pasiūlė surengti krepšinio varžybas tarp Licėjaus ir Žemynos mokyklos komandų.
NUTARTA. Visi senatoriai pritarė krepšinio varžybų atnaujinimo idėjai ir buvo nutarta jas surengti. Bendradarbiavimu su Žemynos gimnazija turėtų pasirūpinti A. Račas.
(c) Vilniaus licėjus, Autoriai