Licėjaus gyvenimas Pasiekimai Apie Licėjų Kaip įstoti? Ugdymo procesas Paramos fondas 1,2% parama Licėjui English resumé
Renginių kalendorius · Nuotraukų galerija

Š.m. lapkričio 29 d. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bus įgyvendinamas projektas „Pilietiškumo mokykla". Tai jau keletą metų iš eilės Jaunųjų konservatorių lygos organizuojamas renginys, skirtas skatinti pilietiškumą moksleivių tarpe bei supažindinti juos su Savivaldybės Tarybos darbu. „Pilietiškumo mokykla" yra simuliacija, kurios metu mokiniai vienai dienai tampa savo miesto Savivaldybės Tarybos nariais, renka Merą, posėdžiauja komitetuose bei pačioje Taryboje ir priima miesto gyvenimui svarbias rezoliucijas bei dokumentus. Visa tai vyks Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos Savivaldybių Tarybų patalpose, todėl dalyviai galės pasijausti lyg tikri savo miesto politikai.

Anksčiau vykdytas Kaune, šiais metais projektas plečiasi ir į kitus didžiuosius miestus: Vilnių bei Klaipėdą. Projekte „Pilietiškumo mokykla" gali dalyvauti motyvuoti vyresniųjų klasių moksleiviai, tereikia užsiregistruoti www.pilietiskas.lt. Šiame internetiniame puslapyje rasite daugiau informacijos apie projektą taip pat ir registracijos formą. Registracija vykdoma iki lapkričio 23 d. imtinai.

Kviečiame dalyvauti!


Projekto vadovas:
Jonas Ignatavičius
tel.: 8-626-66708
el.paštas: tavicius@gmail.com
Koordinatorė Vilniuje:
Uršulė Stonkutė
tel.: 8-624-34806
el.paštas: ursule.stonkute@gmail.com
(c) Vilniaus licėjus, Autoriai