Licėjaus gyvenimas Pasiekimai Apie Licėjų Kaip įstoti? Ugdymo procesas Paramos fondas 2% parama Licėjui English resumé
Pasiekimai 2016/2017 · Pasiekimai 2015/2016 · Pasiekimai 2014/2015 · Pasiekimai 2013/2014


OLIMPIADŲ NUGALĖTOJAI 2016 - 2017

MATEMATIKA

Tarptautinėje matematikos olimpiada (IMO) Brazilijoje

Zigmas Bitinas (IV kursas mok. Zina Šiaulienė) – bronzos medalis
Jonas Pukšta (IV kursas mok. Zina Šiaulienė) – bronzos medalis
Ernestas Ramanauskas (I kursas mokytojas Benas Budvytis) – pagyrimo raštas
Aurimas Klimašauskas (IV kursas mok. Zina Šiaulienė) – pagyrimo raštas

Europos matematikos taurės olimpiada (EMC)

Zigmas Bitinas (IV kursas) – II vieta
Aurimas Klimašauskas (IV kursas) – II vieta
Jonas Pukšta (IV kursas) – II vieta

Europos merginų matematikos olimpiada (EGMO)

Ieva Elija Jucevičiūtė (III kursas) – bronzos medalis
Aistė Grušnytė (IV kursas) – pagyrimo raštas

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2016“

Ernestas Ramanauskas (I kursas) – I vieta
Zigmas Bitinas (IV kursas) – I vieta
Gediminas Žiemys (II kursas) – II vieta
Aurimas Klimašauskas (IV kursas) – II vieta
Jonas Pukšta (IV kursas) – III vieta

66-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (III etapas)

Ernestas Ramanauskas (I kursas) – I vieta
Julija Paliulionytė (II kursas) – I vieta
Jonas Pukšta (IV kursas) – I vieta
Aleksandras Jaroslavas Melnik (I kursas) – II vieta
Zigmas Bitinas (IV kursas) – II vieta
Aurimas Klimašauskas (IV kursas) – II vieta
Matas Urbonas (I kursas) – III vieta
Vilandas Navickas (II kursas) – III vieta
Lukas Juozulynas (II kursas) – III vieta
Ieva Elija Jucevičiūtė (III kursas) – III vieta
Gabrielė Ramanauskaitė (III kursas) – III vieta
Aistė Grušnytė (IV kursas) – III vieta
Lukas Dundulis (II kursas) – pagyrimo raštas
Jokūbas Benjaminas Račiūnas (II kursas) – pagyrimo raštas
Gustas Mockus (IV kursas) – pagyrimo raštas
Justas Tamulis (IV kursas) – pagyrimo raštas
Milda Naujokaitė (IV kursas) – pagyrimo raštas
Gabija Poškaitė (IV kursas) – pagyrimo raštas

Nacionalinis prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas

Ieva Elija Jucevičiūtė (III kursas) – I vieta
Greta Baltušytė (III kursas) – II vieta
Zigmas Bitinas (IV kursas) – II vieta
Kristupas Kadys (III kursas) – III vieta
Aurimas Klimašauskas (IV kursas) – III vieta

VU Matematikos ir informatikos fakulteto studentų matematikos olimpiada

Zigmas Bitinas (IV kursas) – I vieta
Jonas Pukšta (IV kursas) – II vieta

VU matematikos ir informatikos fakulteto matematikos olimpiada

Ernestas Ramanauskas (I kursas) – I vieta
Lukas Dundulis (II kursas) – I vieta
Ieva Elija Jucevičiūtė (III kursas) – I vieta
Zigmas Bitinas (IV kursas) – I vieta
Aurimas Klimašauskas (IV kursas) – I vieta
Jonas Pukšta (IV kursas) – I vieta
Matas Urbonas (I kursas) – II vieta
Paulius Vijeikis (I kursas) – II vieta
Lukas Juozulynas (II kursas) – II vieta
Aistė Grušnytė (IV kursas) – II vieta
Gabija Poškaitė (IV kursas) – II vieta
Gytis Steišiūnas (I kursas) – III vieta
Martynas Pocius (I kursas) – III vieta
Emilija Palivonaitė (I kursas) – III vieta
Greta Baltušytė (III kursas) – III vieta
Gabrielė Ramanauskaitė (III kursas) – III vieta
Milda Naujokaitė (IV kursas) – III vieta

ŠU Jaunųjų matematikų varžybos

Aleksandras Jaroslavas Melnik (I kursas) – I vieta
Gytis Steišiūnas (I kursas) – I vieta
Paulius Vijeikis (I kursas) – I vieta
Vilandas Navickas (II kursas) – I vieta
Zigmas Bitinas (IV kursas) – I vieta
Sergej Stoma (I kursas) – II vieta
Lukas Dundulis (II kursas) – III vieta
Simonas Mulevičius (III kursas) – III vieta

31 – oji Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, 2 licėjaus komandos užėmė I ir III vieta


Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Benas Budvytis, Zina Šiaulienė, Zita Kacėnienė.

INFORMATIKA

Baltijos šalių informatikos olimpiada

Zigmas Bitinas (IV kursas) – bronzos medalis

18-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, respublikos etapas

Martynas Sinkievič (II kursas) – I vieta
Zigmas Bitinas (IV kursas) – II vieta
Gustas Mockus (IV kursas) – II vieta
Justas Tamulis (IV kursas) – III vieta

Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Darius Šimkus, Irina Čibiraitė,
Bronius Skūpas.
ASTRONOMIJA IR FIZIKA

65-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas

Gytis Steišūnas (I kursas) I vieta
Ernestas Ramanauskas (I kursas) I vieta (10 klasės grupėje)
Lukas Juozulynas (II kursas) – I vieta (11 klasės grupėje)
Jokūbas Benjaminas Račiūnas (II kursas) – II vieta
Naglis Pilkionis (II kursas) – II vieta
Mykolas Šveistrys (III kursas) – II vieta
Nojus Pakėnas (II kursas) – III vieta
Matas Bukelskis (II kursas) – III vieta
Simonas Mulevičius (III kursas) pagyrimo raštas
Kasparas Ragaišis (IV kursas) pagyrimo raštas
Aleksandras Jaroslavas Melnik (I kursas) pagyrimo raštas
Martynas Strazdas (I kursas) pagyrimo raštas
Arnas Vytautas Matulaitis (II kursas) pagyrimo raštas

15-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, respublikinis etapas

Damian Michalčonok (II kursas) – I vieta
Ignas Juodžbalis (II kursas) – I vieta
Ignas Mačiulis (I kursas) pagyrimo raštas

Nacionalinis prof. K. Baršausko fizikos konkursas

Simonas Mulevičius (III kursas) III vieta


Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Danutė Aleksienė, Eugenijus Rudminas, Darius Šimkus.
BIOLOGIJA

50-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III etapas

Ernestas Ramanauskas (I kursas) I vieta
Eglė Parachnevičiūtė (II kursas) I vieta
Vakarė Barbora Kučinskaitė (II kursas) II vieta
Urtė Beatričė Baublytė (II kursas) II vieta
Petras Kanapinskas (III kursas) II vieta
Matas Bukelskis (II kursas) III vieta
Austėja Samuolytė (III kursas) III vieta
Ugnė Gaižauskaitė (IV kursas) III vieta
Milda Navickaitė (II kursas) pagyrimo raštas
Leonardas Mačiulis (IV kursas) pagyrimo raštas


Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Alma Čekauskienė, Alyda Daulenskienė, Simas Ignatavičius.
CHEMIJA

Tarptautinėje chemijos olimpiadoje Tailande

Ieva Norvaišaitė (IV kursas mokytoja Rasa Žemaitaitienė) – bronzos medalis.

Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada

Ernestas Ramanauskas (I kursas) – sidabro medalis

55-toji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas

Rokas Vilnius Šidlauskas (II kursas) – II vieta
Domantas Kuryla (III kursas) – II vieta
Greta Baltušytė
(III kursas) – II vieta
Ieva Norvaišaitė
(IV kursas) – II vieta
Ignas Mačiulis (I kursas) III vieta
Ernestas Ramanauskas (I kursas) – III vieta (10 klasės grupėje)
Milda Navickaitė (II kursas) III vieta
Gytis Steišiūnas (I kursas) pagyrimo raštas
Aleksandras Jaroslavas Melnik (I kursas) pagyrimo raštas
Matas Bukelskis (II kursas) pagyrimo raštas
Gediminas Žiemys (II kursas) pagyrimo raštas
Ugnė Gaižauskaitė (IV kursas) pagyrimo raštas

Nacionalinis dr. Bronislovo Lubio vardo respublikinis chemijos konkursas

Rokas Žekonis (I kursas) I vieta
Sergej Stoma (I kursas) I vieta
Milda Navickaitė (II kursas) I vieta
Rokas Vilnius Šidlauskas (II kursas) I vieta

Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Virginija Barbaravičiūtė, Rasa Žemaitaitienė.
EKONOMIKA

ISM ir NMA ekonomikos olimpiada

Simonas Mulevičius (III kursas) – I vieta
Paulius Kažukauskas (IV kursas) – I vieta

Tarptautinis verslo konkursas „Junior Peak Time“

Rytis Kazimieras Jonynas (IV kursas) – II vieta

23-ioji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, III etapas

Simonas Mulevičius (III kursas) I vieta
Vilandas Navickas (II kursas) – II vieta
Jakub Gustav Vujčik (IV kursas) – II vieta
Vytautas Juozas Valuta (IV kursas) – II vieta
Mykolas Vosylius (III kursas) – III vieta
Benediktas Tarasovas (III kursas) – III vieta
Rytis Kazimieras Jonynas (IV kursas) – III vieta
Kamilė Sūdžiūtė (III kursas) – pagyrimo raštas
Aurimas Klimašauskas (IV kursas) – pagyrimo raštas
Kristijonas Malaiška (IV kursas) – pagyrimo raštas
Ieva Vaškelytė (IV kursas) – pagyrimo raštas
Greta Butkevičiūtė (IV kursas) – pagyrimo raštas

1-oji Lietuvos finansų olimpiada

Rytis Kazimieras Jonynas (IV kursas) – I vieta
Aurimas Klimašauskas (IV kursas) – I vieta
Kamilė Sūdžiūtė (III kursas) – II vieta
Jakub Gustav Vujčik (IV kursas) – II vieta
Mykolas Vosylius (III kursas) – III vieta
Ieva Vaškelytė (IV kursas) – III vieta
Ignas Kiudulas (II kursas) – pagyrimo raštas
Ignas Pocevičius (III kursas) – pagyrimo raštas
Ugnė Keliauskaitė (III kursas) – pagyrimo raštas
Džiugas Šimaitis (IV kursas) – pagyrimo raštas
Nojus Esteris (IV kursas) – pagyrimo raštas

Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Daiva Strielkūnienė
ISTORIJA

27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, III etapas

Vilma Vaskelaitė(IV kursas ) – I vieta

Rytis Kazimieras Jonynas (IV kursas) – I vieta

FILOLOGIJA

Lietuvių kalba

49-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas

Aistė Griciūtė (II kursas) – pagyrimo raštas (prozos sekcija)
Aistė Liuka Jonynaitė (IV kursas) –III vieta (prozos sekcija)
Emilija Bogdanovičiūtė (IV kursas) –III vieta (literatūros mokslo ir kritikos sekcija)
Erik Vojevodin (IV kursas) –I vieta (literatūros mokslo ir kritikos sekcija)
Gintarė Kulytė (IV kursas) –II vieta (literatūros mokslo ir kritikos sekcija)
Elzbieta Gurevičiūtė (IV kursas) –III vieta (literatūros mokslo ir kritikos sekcija)
Emilija Lapašinskaitė (IV kursas) –II vieta (tautosakos sekcija)

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams, III etapas

Silvija Zujūtė (II kursas) – I vieta
Laima Jundulaitė (III kursas) – II vieta
Giedrė Grigalionytė (II kursas) – III vieta
Aušrinė Damušytė (III kursas) – III vieta

10-asis lietuvių kalbos konkursas „Švari kalba – švari galva“, II etapas

Vakarė Punelytė (II kursas) – I vieta
Justė Zdobaitė (II kursas) – I vieta
Silvija Zujūtė (II kursas) – II vieta
Rūta Marija Birutytė (II kursas) – III vieta

Respublikinis Gendručio Morkūno vardo konkursas

Gabrielė Milerytė (III kursas) – I vieta

Lietuvos mokinių Antikos kultūros žinių konkursas

Tomas Sinkevičius (III kursas) – I vieta



Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Aida Balčiūnienė, Asta Karaliūtė Bredelienė, Vida Lisauskienė, Rima Mackevičienė, Inga Žemaitytė.

Anglų kalba

Tarptautinis užsienio kalbų konkursas ,,Per pasaulį daugiakalbiais batais“

Emilija Paulauskaitė (I kursas) – I vieta
Julius Baronas (I kursas) – I vieta

Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Dalia Račkauskienė, Palmira Bitinienė

Vokiečių kalba

Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada, III etapas

Ona Žeimytė (III kursas) – II vieta (B1 lygis)

Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Inga Lenktytė, Vida Pasausienė.

Prancūzų kalba

Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada (11-12 kl.), III etapas

Marija Paulavičiūtė (II kursas) – I laipsnio diplomas (B1 lygis)
Veronika Gvozdovaitė (III kursas) – II laipsnio diplomas (B2 lygis)

Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Asta Pinkevičienė

GEOGRAFIJA

Tarptautinė geografijos olimpiada Serbijoje

Domantas Kuryla (III kursas mokytoja Jolita Milaknienė) – aukso medalis

Baltijos šalių geografijos olimpiada

Domantas Kuryla (III kursas mokytoja Jolita Milaknienė) – I vieta
Tomas Sinkevičius (III kursas mokytoja Jolita Milaknienė) – I vieta

29-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, III etapas

Kasparas Keršanskas (II kursas) – II vieta
Domantas Kuryla (III kursas) – II vieta
Tomas Sinkevičius (III kursas) – III vieta

Nacionalinis geografijos konkursas tarptautinėje parodoje ADVENTUR 2017

Domantas Kuryla (III kursas) – I vieta
Kasparas Keršanskas (II kursas) – pagyrimo raštas
Danielius Degėsys (III kursas) – pagyrimo raštas

Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas

Divonis Piličiauskas (I kursas) – II vieta
Kasparas Keršanskas (II kursas) – II vieta
Paulius Poviliauskas (IV kursas) – pagyrimo raštas

Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Linoreta Vasilevičienė, Jolita Milaknienė.
KITI PASIEKIMAI
Su kitais mokinių pasiekimais galite susipažinti čia.
(c) Vilniaus licėjus, Autoriai