Sveikiname Hubertą Būdvytį (IIIb) Lietuvos kartingų...
2025 metų Europos statistikos konkurso nugalėtojus – Vilniaus licėjaus komandą D.A.D.: Dagnių Urbonavičių (IIa), Aistį Verkauską (IIa) ir Domantą Dackį (IIa).
Jau aštuntus metus organizuojamo konkurso tikslas – ugdyti vyresniųjų klasių mokinių statistinį raštingumą ir analitinius gebėjimus bei suteikti mokytojams naujų idėjų, kaip kūrybiškai naudoti oficialius duomenis.
Šių metų konkurse dalyvavo beveik 27 tūkst. moksleivių iš 21 šalies. Po sudėtingo nacionalinio etapo į Europos finalą pateko kiekvienos šalies geriausios komandos. Finalo užduotis – sukurti dviejų minučių vaizdo įrašą tema „Z karta keičia pasaulį“.
Teisėjų komisija įvertino 68 vaizdo įrašus ir atrinko po penkis geriausius iš kiekvienos amžiaus grupės. Vilniaus licėjaus komanda iškovojo pirmąją vietą 14–16 metų amžiaus grupėje ir tapo konkurso nugalėtojais.
Mokiniai pristatė mokslinės fantastikos įkvėptą vaizdo įrašą apie Z kartos ir vyresniųjų kartų skirtumus. Teisėjų komisija ypač palankiai įvertino puikią mokinių vaidybą, aukštą kūrinio kokybę bei originalų duomenų ir vizualizacijų panaudojimą.
Ekonomikos mokytoja Laura Girlevičienė
Daugiau informacijos apie konkursą https://www.esc2025.eu/
2025 m. ESC apdovanojimų ceremonija https://www.youtube.com/
Sveikiname Hubertą Būdvytį (IIIb) Lietuvos kartingų...
Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas Vasario 13 d. 13 val. aktų salėje
Sveikiname TV laidos MVP laimėtojus Dagnių Urbonavičių...
Pažink Lietuvą ir pasaulį Sausio 31 d. Vilniuje, LITEXPO parodų rūmuose,...
Sveikiname 37-ojo prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų...