Licėjaus gyvenimas Pasiekimai Apie Licėjų Kaip įstoti? Ugdymo procesas Paramos fondas 2% parama Licėjui English resumé
Pasiekimai 2018/2019 · Pasiekimai 2017/2018 · Pasiekimai 2016/2017 · Pasiekimai 2015/2016 · Pasiekimai 2014/2015 · Pasiekimai 2013/2014


OLIMPIADŲ NUGALĖTOJAI 2018 - 2019

Anglų kalba


 I kursas


Arnas Danusas

Respublikinis 9-10 klasių anglų kalbos konkursas, II etapas, II vieta.
Respublikinis 9-10 klasių anglų kalbos konkursas, III etapas, I vieta.

II kursas


Vija Turulytė

Respublikinis 9-10 klasių anglų kalbos konkursas, II etapas, I vieta.

III kursas


Benas Matuzevičius

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada, II etapas, III vieta.
JAV ambasados, LR Seimo kontrolierių ir Užsienio reikalų ministerijos
konkursas „Why should human rights be a central part of my life?“, padėkos raštas.

 

Biologija

I kursas

Karolė Simona Motiejūnaitė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, III vieta.
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III etapas, I vieta.

Kipras Leonavičius

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, III vieta.

Povilas Šaučiuvėnas

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, I vieta.
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III etapas, III vieta.

Mindaugas Smetaninas

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, III vieta.

II kursas

Antanas Gražulis
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas,  I vieta.

Barbora Bučinskaitė

Europos mokinių rašinių konkursas, skirtas DNR dienai paminėti, III etapas, padėkos raštas.

Indrė Čepaitė

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, II vieta.

Jokūbas Dovydas

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, I vieta.

Rokas Grindenka

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, III vieta.

Vaiva Slatkevičiūtė

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, II vieta.

III kursas

Benas Matuzevičius
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, II vieta.

Justas Dijokas

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, I vieta.
Europos mokinių rašinių konkursas, skirtas DNR dienai paminėti, III etapas, nugalėtojas, Vilniaus universiteto rektoriaus premija.

Karolis Gritėnas

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, II vieta.

Rytis Jurgaitis

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, III vieta.

IV kursas

Damian Michalčonok
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, III vieta.
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III etapas, II vieta.

Matas Bukelskis

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, III vieta.

Milda Navickaitė

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, I vieta.
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III etapas, II vieta.

Rokas Vilnius Šidlauskas

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, III vieta.

Urtė Beatričė Baublytė

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, I vieta.

Vakarė Barbora Kučinskaitė

52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, I vieta.

Vidmantė Jurgaitytė

Europos mokinių rašinių konkursas, skirtas DNR dienai paminėti, III etapas, Lietuvos žmogaus genetikos draugijos padėkos raštas.

Chemija

51-oji Tarptautinė chemijos olimpiada Prancuzijoje

Rokas Vilnius Šidlauskas
bronzos medalis
mokytoja Rasa Žemaitaitienė


I kursas


Domas Davidavičius
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta.

Gabrielius Gvazdauskas

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, padėkos raštas.

Karolė Simona Motiejūnaitė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta.
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, III vieta.

Dr. Bronislovo Lubio vardo respublikinis chemijos konkursas, skirtas 9-10 klasių mokiniams, Raminta Šiaučiulytė ir Kipras Leonavičius geriausiai atlikta praktinė užduotis.

II kursas

Barbora Bučinskaitė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta.

Emilė Sadauninkaitė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, padėkos raštas.

Laura Milaknytė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta.

Martyna Kemeklytė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, padėkos raštas.

Rokas Vilys

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta.

III kursas

Benas Matuzevičius
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, I vieta.

Dominykas Dautoras

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta.
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, II vieta.

Ernestas Ramanauskas

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta.
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, II vieta.

Gytis Steišūnas

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, padėkos raštas.

Gustas Stankevičius

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta.

Ignas Mačiulis

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta.

Justas Dijokas

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, padėkos raštas.

Martynas Stankevičius

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta.
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas.

Rokas Žekonis

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, padėkos raštas.

IV kursas

Damian Michalčonok
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, III vieta.

Eglė Parachnevičiūtė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta.

Milda Navickaitė

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas.

Matas Bukelskis

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, I vieta.

Rokas Vilnius Šidlauskas

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, I vieta.
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, II vieta.
Baltijos šalių olimpiados dalyvis.

Ekonomika

I kursas

Europos pinigų viktorina, Lietuvos nacionalinis finalas, Joris Strazdas ir Domantas Švažas, II vieta.

II kursas

Žygimantas Liutkus
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, regioninis etapas, III vieta.
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, šalies etapas, III vieta.

Greta Januškevičiūtė

Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas.

Ekonomikos žaidimas “Silpniausioji grandis", finalinis etapas, IIc klasės komanda: Aistė Bielinytė, Greta Januškevičiūtė, Gabrielius Daumantas Kasinskas, Dominykas Valavičius, I vieta.

Ekonomikos žaidimas “Silpniausioji grandis", finalinis etapas, IIe klasės komanda: Rokas Bubulis, Manfredas Feiferas, Mantas Lašinis, Agnė Ramanavičiūtė, pagyrimo raštas.

Mokinių verslumo konkursas “MEKA 2019”, IIc klasės komanda: Aistė Bielinytė, Greta Januškevičiūtė, Gabrielius Daumantas Kasinskas, Dominykas Valavičius, III vieta.

Sostinės mokomųjų mokinių bendrovių, startuolių mugė, IIb klasės komanda: Emilė Sadauninkaitė, Greta Duko, Saulė Vaikėnaitė, Erika Vaitkutė, Ūla Marija Lauciūtė, I vieta.

Sostinės mokomųjų mokinių bendrovių, startuolių mugė, IIe klasės komanda: Rokas Bubulis, Agnė Ramanavičiūtė, Mantas Lašinis, Manfredas Feiferas, Augustas Mirinas, Povilas Rutkus, II vieta ir nominacija „Robotiškiausias sprendimas“

Sostinės mokomųjų mokinių bendrovių, startuolių mugė, IIa klasės komanda: Vaiva Žukauskaitė, Vaiva Slatkevičiūtė, Ieva Jasiukevičiūtė, Roberta Labovič, nominacija „Europietiškiausia bendrovė“

Nacionalinis mokomųjų mokinių bendrovių konkursas, IIe klasės komanda: Rokas Bubulis, Agnė Ramanavičiūtė, Mantas Lašinis, Manfredas Feiferas, Augustas Mirinas, Povilas Rutkus, pripažinta inovatyviausia mokomąja mokinių bendrove.  

Tarptautinis The Intellectuals‘ Challenge konkursas, licėjaus mokinių komanda: Barbora Bučinskaitė, Agnė Augustė Vėgėlytė, II vieta.

Martyna Kemeklytė
Tarptautinis The Intellectuals‘ Challenge konkursas, Speech-Craft challenge dalis, aukso medalis.
Tarptautinis The Intellectuals‘ Challenge konkursas, Knowledge challenge dalis, sidabro medalis.
Tarptautinis The Intellectuals‘ Challenge konkursas, Impromptu challenge dalis, bronzos medalis.

Vija Turulytė

Tarptautinis The Intellectuals‘ Challenge konkursas, Impromptu challenge dalis, aukso medalis.
Tarptautinis The Intellectuals‘ Challenge konkursas, Speech-Craft challenge dalis, aukso medalis.
Tarptautinis The Intellectuals‘ Challenge konkursas, Pen Down challenge dalis, bronzos medalis.

Barbora Bučinskaitė

Tarptautinis The Intellectuals‘ Challenge konkursas, Knowledge challenge dalis, aukso medalis.
Tarptautinis The Intellectuals‘ Challenge konkursas, Pen Down challenge dalis, aukso medalis.
Tarptautinis The Intellectuals‘ Challenge konkursas, Speech-Craft challenge dalis, sidabro medalis.
Tarptautinis The Intellectuals‘ Challenge konkursas, Impromptu challenge dalis, sidabro medalis.
Tarptautinis The Intellectuals‘ Challenge konkursas, Team Spirit challenge dalis, sidabro medalis.

III kursas

Paulius Vijeikis
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, šalies etapas, I vieta.
ISM ir NMA ekonomikos olimpiada, I vieta.
Lietuvos finansų olimpiada, III vieta.

Laurynas Skirgaila
Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas.

Sergej Stoma
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, regioninis etapas, III vieta.
Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas.
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, šalies etapas, II vieta.

IV kursas


Justė Zdobaitė
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, regioninis etapas, I vieta.
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, šalies etapas, II vieta.
ISM ir NMA ekonomikos olimpiada, II vieta.
Lietuvos finansų olimpiada, III vieta.

Andrius Pukšta
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, regioninis etapas, II vieta.
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, šalies etapas, pagyrimo raštas.
Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas.

Giedrė Grigalionytė
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, regioninis etapas, II vieta.

Lukas Dundulis
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, šalies etapas, III vieta.

Vilandas Navickas
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, šalies etapas, pagyrimo raštas.

Kristupas Pačkauskas
25-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, regioninis etapas, II vieta.

Filosofija

III kursas

Aleksandras Melnik
22-oji Lietuvos respublikos mokinių filosofijos olimpiada, šalies etapas, I vieta.
Tarptautinės filosofijos olimpiados dalyvis.

IV kursas

Ignas Juodžbalis
22-oji Lietuvos respublikos mokinių filosofijos olimpiada, šalies etapas, III vieta.

Fizika

50-oji tarptautinė fizikos olimpiada Tel Avive, Izraelyje

Ernestas Ramanauskas
bronzos medalis
mokytojas Eugenijus Rudminas


I kursas


Adomas Traubas
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, III vieta.

Aldas Lenkšas

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta.
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, II vieta.
31-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, III vieta.

Domas Davidavičius

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.

Gabrielius Gvazdauskas

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, II vieta.
31-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, III etapas, I vieta.

Karolė Simona Motiejūnaitė

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta.
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, III vieta.
24-asis respublikinis prof. K. Baršausko fizikos konkursas, II vieta

Raminta Šiaučiulytė

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, III vieta.

Monika Žemgulytė

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.

II kursas

Girius Gadonas

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, II vieta

Guoda Trinkūnaitė

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Laura Milaknytė

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Mantas Skyrius
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Rapolas Pocevičius

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Ūla Marija Lauciūtė

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

III kursas

Ernestas Ramanauskas
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (IV kurso lygis), II etapas, I vieta.
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, I vieta.
Europos fizikos olimpiados dalyvis.

Gytis Steišūnas

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, II vieta.

Ignas Mačiulis

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta.
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, II vieta.

Jokūbas Krištapavičius

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.

Jokūbas Nenartavičius

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, III vieta.
Europos fizikos olimpiados dalyvis.

Jurgis Reinotas

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, III vieta.
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, II vieta.
Europos fizikos olimpiados dalyvis.

Martynas Stankevičius

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas.

Martynas Strazdas

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, II vieta.
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, III vieta.

Matas Urbonas

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, III vieta.

IV kursas

Arnas Vytautas Matulaitis

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta.
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, II vieta.

Džiugas Ramonas

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.

Ignas Juodžbalis

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, III vieta.

Jokūbas Benjaminas Račiūnas

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.

Julija Paliulionytė

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.

Lukas Dundulis

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, III vieta.

Lukas Juozulynas

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, III vieta.

Matas Bukelskis

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, III vieta.

Naglis Pilkionis

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Nojus Albertas Pakėnas

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, II vieta.

Patrikas Vanagas

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.

Astronomija

I kursas

Donatas Gražulis
17-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, šalies etapas, III vieta.

III kursas

Ignas Mačiulis

17-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, šalies etapas, I vieta.

Ignas Varnas

17-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, šalies etapas, pagyrimo raštas.

IV kursas

Damian Michalčonok

17-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, šalies etapas, III vieta.

Ignas Juodžbalis

17-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, šalies etapas, I vieta.

 

Geografija

XVI tarptautinė tarptautinė geografijos olimpiada Honkonge

Julius Nikolajevas
bronzos medalis
mokytoja Jolita Milaknienė

VI Baltijos šalių geografijos olimpiada Karaliaučiuje

Julius Nikolajevas
bronzos medalis
mokytoja Jolita Milaknienė

I kursas

Marius Mikelionis
Respublikinis skaitmeninių žemėlapių kūrimo konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai“, I vieta, konkurso laureatas.
Nacionalinis geografijos žinių konkursas, tarptautinė paroda ADVENTUR 2019, diplomas.

Adomas Traubas

Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos konkursas, padėkos raštas.

Patricija Ivanauskaitė

Nacionalinis geografijos žinių konkursas, tarptautinė paroda ADVENTUR 2019, diplomas.

II kursas

Julius Nikolajevas

31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, II etapas, I vieta.
31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, III etapas, I vieta.
Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos konkursas, padėkos raštas.
Nacionalinis geografijos žinių konkursas, tarptautinė paroda ADVENTUR 2019, absoliutus nugalėtojas.

Antanas Gražulis

31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, II etapas, I vieta.
31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, III etapas, III vieta.
Nacionalinis geografijos žinių konkursas, tarptautinė paroda ADVENTUR 2019, nugalėtojas.

Rapolas Pocevičius

31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, II etapas, I vieta.

III kursas

Augustinas Kvaselis

Nacionalinis geografijos žinių konkursas, tarptautinė paroda ADVENTUR 2019, diplomas.
Karolis Gritėnas
Nacionalinis geografijos žinių konkursas, tarptautinė paroda ADVENTUR 2019, diplomas.

IV kursas

Kasparas Keršanskas

31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, II etapas, I vieta.

Istorija

I kursas

Martynas Ramanauskas
Nacionalinė teisinių žinių olimpiada, III vieta.

III kursas


Justas Dijokas

Nacionalinė teisinių žinių olimpiada, I vieta.

Informacinės technologijos

31-oji tarptautinė informatikos olimpiada Baku (Azerbaidžianas)

Martynas Sinkievičius
bronzos medalis

Europos jaunių informatikos olimpiada Maribore (Slovėnija)

Aldas Lenkšas
sidabro medalis


I kursas

Adomas Traubas
30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Aldas Lenkšas

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.
30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, III etapas, II vieta.

Gabrielius Gvazdauskas

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, II vieta.

Kamilė Žemgulytė

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.
Tarptautinis Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, II etapas, II vieta.

Monika Žemgulytė

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Povilas Šaučiuvienas

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Martynas Ramanauskas

Tarptautinis Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, II etapas, II vieta.

II kursas

Ignas Volčokas
30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, III vieta.

Mantas Lašinis

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, II vieta.

Nojus Džiaugys

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, III vieta.

Vilniaus miesto ,,Fab Lab verslumo ir inovacijų skatinimo“ projekto konkursas, finalinis etapas, licėjaus komanda:
Manfredas Feiferas, Agnė Ramanavičiūtė, Mantas Lašinis, Rokas Bubulis, Povilas Rutkus
, I vieta.

Vilniaus miesto ,,Fab Lab verslumo ir inovacijų skatinimo“ projekto konkursas, finalinis etapas, licėjaus komanda:  Marija Čiškevičiūtė, Greta Duko, Emilė Sadauninkaitė, Saulė Vaikėnaitė, Erika Vaitkutė, II vieta.

Vilniaus miesto ,,Fab Lab verslumo ir inovacijų skatinimo“ projekto konkursas, finalinis etapas, licėjaus komanda: Gintarė  Žvejytė, Roberta Labovič, Ieva Jasiukevičiūtė, Vaiva Žukauskaitė, Vaiva Slatkevičiūtė, III vieta.

III kursas

Džiugas Juozapavičius

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, II vieta.

Matas Remeika

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Matas Urbonas

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, II vieta.

Martynas Stankevičius

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Paulius Jankauskas

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Paulius Lučiūnas

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, II vieta.

Simonas Druskis

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, III vieta.

VGTU „Ateities inžinerijos“ projekto respublikinis konkursas, finalinis etapas, licėjaus komanda: Sergej Stoma, Laurynas Skirgaila, projektas „Investicinio portfelio valdymas taikant fundamentalios ir techninės analizės metodus“, I vieta.

IV kursas

Džiugas Ramonas

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Greta Žemgulytė

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Justas Želnia

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.
30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas.
Dalyvaus tarptautinėje informatikos olimpiadoje Baku (Azerbaidžianas).

Lukas Dundulis

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Martynas Sinkievič

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.
30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, III etapas, III vieta.
Tarptautinis Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, II etapas, I vieta.
Baltijos šalių informatikos olimpiada Tartu (Estija), I vieta.

Mindaugas Zabotka

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Naglis Pilkonis

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Vilandas Navickas

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, II vieta.

Vytautas Bačianskas

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta.

Simonas Babilius

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, III vieta.

Lietuvių kalba

II kursas

Antanas Gražulis
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas, II etapas, II vieta.
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas, III etapas, III vieta.

III kursas

Akvilė Kitovaitė

51-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, II etapas, poezijos sekcija, II vieta.

Justas Dijokas

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, III vieta.

IV kursas

Aistė Griciūtė

51-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, II etapas, literatūros mokslo ir kritikos sekcija, III vieta.

Aušrinė Naujalytė

Nacionalinis raštingumo konkursas ,,Ateities lingvistas“, III vieta.

Emilė Znutaitė

Nacionalinis diktantas, finalas, I vieta (raštingiausia 2019 m. Lietuvos mokinė).

Ieva Jakiūnaitė

Nacionalinis diktantas, finalas, III vieta.

Jokūbas Šemetulskis

51-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, II etapas, prozos sekcija, III vieta.
51-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, III etapas, prozos sekcija, I vieta.

Justina Katauskaitė

51-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, II etapas, tautosakos sekcija, I vieta.
51-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, III etapas, tautosakos sekcija, II vieta.

Nojus Šimkus

51-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, II etapas, publicistikos ir esė sekcija, paskatinamoji vieta.
51-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, III etapas, publicistikos ir esė sekcija, III vieta.

Ūla Sereikaitė

51-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, II etapas, literatūros mokslo ir kritikos sekcija, II vieta.
51-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, III etapas, literatūros mokslo ir kritikos sekcija, I vieta.

Matematika

60-oji tarptautinė matematikos olimpiada Jungtinėje Karalystėje

Ernestas Ramanauskas
bronzos medalis
mokytojas Benas Budvytis

Julija Paliulionytė bronzos medalis
mokytojas Benas Budvytis

Matas Urbonas pagyrimo raštas
mokytojas Benas Budvytis



Vidurio Europos matematikos olimpiada (MEMO 2019) Čekijoje

Gytis Steišūnas
bronzos medalis
mokytojas Benas Budvytis

I kursas

Adomas Traubas
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.

Aldas Lenkšas

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, III vieta.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, III vieta.
VU MIF matematikos olimpiada, III vieta.
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos Šiauliuose, I vieta.

Gabrielius Gvazdauskas

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, III vieta.
VU MIF matematikos olimpiada, III vieta.
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos Šiauliuose, III vieta.

II kursas

Girius Gadonas

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos Šiauliuose, III vieta.

Greta Duko

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, II vieta.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, III vieta.

Guoda Trinkūnaitė

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, III vieta.

Mantas Skyrius

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, II vieta.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, III vieta.
VU MIF matematikos olimpiada, I vieta.

Žygimantas Liutkus

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, I vieta.

III kursas

Aleksandras Melnik

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.
VU MIF matematikos olimpiada, III vieta.
Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, I vieta.

Ernestas Ramanauskas

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, I vieta.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, I vieta.
VU MIF matematikos olimpiada, I vieta.
Respublikinis prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, II vieta.
Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, I vieta.

Gytis Steišūnas

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, III vieta.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, III vieta.
Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, III vieta.

Ignas Mačiulis

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas.

Matas Urbonas

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, III vieta.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, II vieta.
Respublikinis prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, III vieta.
Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, I vieta.

Martynas Rimkevičius

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos Šiauliuose, III vieta.

Paulius Vijeikis

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, III vieta.
Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, III vieta.
Vidurio Europos matematikos olimpiadoje Čekijoje dalyvis.

Ugnė Milašiūnaitė

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas.
VU MIF matematikos olimpiada, III vieta.
Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, III vieta.
Europos merginų matematikos olimpiada Kijeve, III vieta.

IV kursas

Julija Paliulionytė

68-oji Lietuvos mokinių mat
ematikos olimpiada, II etapas, III vieta.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, I vieta.
VU MIF matematikos olimpiada, I vieta.
Respublikinis prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, II vieta.
Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, I vieta.
Europos merginų matematikos olimpiada, II vieta.

Lukas Juozulynas

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, III vieta.
VU MIF matematikos olimpiada, III vieta.
Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, III vieta.

Vilandas Navickas

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, I vieta.
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, II vieta.
VU MIF matematikos olimpiada, II vieta.
Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, I vieta.

Jokūbas Račiūnas

Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos Šiauliuose, I vieta.

Lukas Dundulis

VU MIF matematikos olimpiada, III vieta.
Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, III vieta.
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos Šiauliuose, II vieta.

Martynas Sinkevič

68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, II vieta.
VU MIF matematikos olimpiada, III vieta.

Menai

II kursas

Guoda Trinkūnaitė
Vilniaus miesto dainuojamosios poezijos konkursas, II etapas, III vieta
Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkursas, III etapas, II vieta

Prancūzų kalba


I kursas


Miglė Jauniškytė
VDU Humanitarinių mokslų fakulteto konkursas “Romanų kalbų tekstų vertimo akiračiai: vertimo patirtys ir dirbtuvės”, I vieta.

II kursas

Austė Kaušytė

VDU Humanitarinių mokslų fakulteto konkursas “Romanų kalbų tekstų vertimo akiračiai: vertimo patirtys ir dirbtuvės”, II vieta.

III kursas

Dovilė Jozėnaitė
VDU Humanitarinių mokslų fakulteto konkursas “Romanų kalbų tekstų vertimo akiračiai: vertimo patirtys ir dirbtuvės” (vertimas iš ispanų kalbos), I vieta.

Emilija Paulauskaitė
Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada (B2 lygio grupėje), III etapas, II vieta.
Baltijos šalių mokinių prancūzų kalbos olimpiada Taline (B2 lygio grupėje), su komanda, II vieta.

IV kursas

Dobilė Kisieliūtė
Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada (B1 lygio grupėje), III etapas, I vieta.

Vokiečių kalba


III kursas

Adomas Mačiuika
Tarptautiniai jaunimo debatai vokiečių kalba, II vieta.

Julius Baronas

Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada, II etapas, III vieta.

Paulius Volčokas

Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada, II etapas, III vieta.
Tarptautiniai jaunimo debatai vokiečių kalba, III vieta.

IV kursas

Ūla Sereikaitė

Tarptautiniai jaunimo debatai vokiečių kalba, III vieta.

Sportas

Vilniaus miesto mokyklų žaidynės, orientavimosi sporto varžybos, licėjaus merginų orientavimosi sporto komanda: Rūta Lukauskaitė, Beatričė Karlonaitė, Viktorija Baikauskaitė, Laura Karlonaitė, I vieta.

Vilniaus miesto gimnazistų sporto žaidynės, šachmatų varžybos,  licėjaus komanda: Parbus Piličiauskas, Justas Dailidėnas, Mantas Pilipuitis, Julija Paliulionytė, I vieta.

Vilniaus miesto  mokyklų  žaidynių šachmatų varžybos, licėjaus komanda: Parbus Piličiauskas, Justas Dailidėnas, Mantas Pilipuitis, Julija Paliulionytė, III vieta.

Vilniaus miesto gimnazistų sporto žaidynės, futbolo varžybos 5x5, licėjaus merginų futbolo komanda: Mėta Žemaitytė, Emilija Ivaškaitė, Kornelija Venslovaitė, Bartė Žiliukaitė, Daša Varmaškina, Neringa Meilutė, Viltautė Skeberdytė, Saulė Lečickytė, Gabrielė Levickytė, I vieta.

Vilniaus miesto mokyklų žaidynės, orientavimosi sporto varžybos,  licėjaus vaikinų orientavimosi sporto komanda: Parbus Piličiauskas, Adomas Traubas, Rimantas Stanaitis, Daumantas Malinauskas, Girius Gadonas ir Divonis Piličiauskas, II vieta.

Vilniaus miesto mokyklų žaidynės, šaškių varžybos, licėjaus komanda: Justas Dailidėnas, Mantas Pilipuitis, Julija Paliulionytė, Andrius Pukša, Adomas Binkauskas, III vieta.

Vilniaus miesto  mokyklų žaidynės, lengvosios atletikos komandinių atskirų rungčių merginų varžybos, licėjaus komanda: Brigita Sabaliauskaitė, Barbora Bučinskaitė, Elzė Jakučionytė, Gunda Jakimavičiūtė, III vieta.

Respublikinės "Sprintų taurės" mokyklų lygos orientavimosi varžybos, licėjaus orientacininkų komanda: Laura Karlonaitė, Kotryna Stančiūtė, Beatričė Karlonaitė, Emilija Ivaškaitė, Ugnė Vilkevičiūtė, Goda Gikaitė, Adomas Traubas, Daumantas Malinauskas, Divonis Piličiauskas, Girius Gadonas, Rimantas Stanaitis, Parbus Piličiauskas, Martynas Sinkievič,  I vieta.

Kita


I kursas


Arnoldas Šumanas
Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, III etapas, I vieta.

Saulius Paukštė
Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, III etapas, II vieta.

Žygimantas Girdauskas
Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, III etapas, III vieta.

II kursas


Jarl Branting
Antikos žinių konkursas, III etapas, II vieta.

IV kursas

Ignas Juodžbalis
Antikos žinių konkursas, III etapas, II vieta.

Mažasis Kristoforas

Justas Dijokas III kursas
Už laimėjimus nacionalinėse lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadose.

Gilė Bitė Starkutė IV kursas
Už laimėjimus tarptautiniuose golfo čempionatuose.

Lukas Zimantas IV kursas
Už savanorystės projekto Vilniaus miesto vaikams „Kartu tikrai galime“ idėją ir sėkmingą jos įgyvendinimą.

(c) Vilniaus licėjus, Autoriai