Licėjaus gyvenimas Pasiekimai Apie Licėjų Kaip įstoti? Ugdymo procesas Paramos fondas 2% parama Licėjui English resumé
Pasiekimai 2018/2019 · Pasiekimai 2017/2018 · Pasiekimai 2016/2017 · Pasiekimai 2015/2016 · Pasiekimai 2014/2015 · Pasiekimai 2013/2014


OLIMPIADŲ NUGALĖTOJAI 2017 - 2018

Anglų kalba

 I kursas

Miglė Mingilevičiūtė
Respublikinis anglų kalbos 9-10 kl. konkursas, II etapas, I vieta

II kursas

Benas Matuzevičius
Respublikinis anglų kalbos 9-10 kl. konkursas, II etapas, III vieta

 Nacionalinio debatų čempionato anglų kalba, debatų komandos nariai: Justas Kuprijanovas (TB2), Saulė Keliauskaitė (IIId), Marius Būga (IIIc) tapo čempionais.

Marius Būga tapo „Best Grand Finals Speaker“

Biologija

I kursas

Antanas Gražulis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada II etapas, I vieta
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III etapas, II vieta

Rokas Grindenka
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada II etapas, I vieta 

Indrė Čepaitė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada II etapas, III vieta

Emilė Sadauninkaitė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada II etapas, III vieta

Jokūbas Dovidas
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada II etapas, III vieta

 II kursas

Ernestas Ramanauskas
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, I vieta

Justas Dijokas
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, I vieta

Ignas Mačiulis
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, II vieta
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas

Benas Matuzevičius
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, II vieta

Aleksandras Jaroslavas Melnik
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, III vieta

 Karolis Gritėnas
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, III vieta

 III kursas

Urtė Beatričė Baublytė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, I vieta
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III etapas, I vieta
Tarptautinėje biologijos olimpiada Irane, bronzos medalis.

Vakarė Barbora Kučinskaitė

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada,  II etapas, I vieta
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada,  III etapas, II vieta
Tarptautinėje biologijos olimpiada Irane, bronzos medalis.

Damian Michalčonok

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada,  II etapas, II vieta
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III etapas, III vieta

Matas Bukelskis

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, I vieta
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas

Rokas Vilius Šidlauskas

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, II vieta

Eglė Parachnevičiūtė

51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, II vieta

 IV kursas

Petras Kanapinskas
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, I vieta
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III etapas, II vieta

Austėja Samuolytė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, II vieta

Aušrinė Damušytė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, II vieta

Rokas Stonis
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, III vieta

Chemija

I kursas

Rokas Vilys
56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta

 II kursas

Benas Matuzevičius

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta
XIV mokslo festivalio „Erdvėlaivis žemė“ komandinis konkursas „STEAM diena Kauno jėzuitų gimnazijoje“, I vieta
Dr. Bronislovo Lubio vardo chemijos konkursas 9-10 kl. mokiniams,  geriausiai atlikta praktinė užduotis

Jolita Saveikytė
XIV mokslo festivalio „Erdvėlaivis žemė“ komandinis konkursas „STEAM diena Kauno jėzuitų gimnazijoje“, II vieta

Giedrė Krotovaitė
XIV mokslo festivalio „Erdvėlaivis žemė“ komandinis konkursas „STEAM diena Kauno jėzuitų gimnazijoje“, III vieta

Ignas Mačiulis
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, I vieta
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas
Dr. Bronislovo Lubio vardo chemijos konkursas 9-10 kl. mokiniams,  geriausiai atlikta praktinė užduotis

Gustas Stankevičius
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, I vieta

Ernestas Ramanauskas
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, I vieta ir laureato apdovanojimas

Gytis Steišūnas
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas

Sergej Stoma
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta

Matas Zdanevičius
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta

Jokūbas Nenartavičius
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta

Rokas Žekonis
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Laurynas Skirgaila
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Aleksandras Jaroslavas Melnik
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

 III kursas

Rokas Vilnius Šidlauskas
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, I vieta
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, II vieta
26-oji Baltijos šalių chemijos olimpiada, dalyvis
Tarptautinėje chemijos olimpiadoje Čekijoje - sidabro medalis

Milda Navickaitė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, I vieta
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, III vieta

Damian Michalčonok
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, III vieta

Vakarė Barbora Kučinskaitė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta

Matas Bukelskis
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, III vieta

Eglė Parachnevičiūtė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta

Gediminas Žiemys
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta

 IV kursas

Domantas Kuryla
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, I vieta
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, I vieta

Petras Kanapinskas
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta

Rapolas Blažaitis
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta

Barbora Bacytė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, II vieta
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas

Gabrielė Ramanauskaitė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta

Benas Mockus
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, III vieta

Kipras Eigminas
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

 STEAM mokslų konkursas „Mūsų eksperimentas“, komandos nariai: Vasara Tapinaitė (IIA), Greta Venckutė (IIA), Nedas Aleksonis (IIA) ir Simonas Šimėnas (IB), II vieta.

Ekonomika

II kursas

Ernestas Ramanauskas
Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninis etapas, III vieta

Paulius Vijeikis
ISM ir NMA ekonomikos olimpiada, II vieta
24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, III vieta

Sergej Stoma
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas

Ieva Mockutė
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas

 III kursas

Justė Zdobaitė
Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninis etapas, I vieta
24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, pagyrimo raštas
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, II vieta

Ignas Kiudulas
24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, III vieta

Lukas Dundulis
24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, II vieta

Vilandas Navickas
ISM ir NMA ekonomikos olimpiada, I vieta
24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, I vieta ir laureato diplomas
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas

Matas Danilaitis
ISM ir NMA ekonomikos olimpiada, III vieta
24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, pagyrimo raštas

Marija Paulavičiūtė
ISM ir NMA ekonomikos olimpiada, Lietuvos Junior Achievement prizas
24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, pagyrimo raštas

Andrius Pukšta
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas

Kotryna Stančiūtė
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas

Augustas Landsbergis
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas

IV kursas

Ignas Pocevičius
Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninis etapas, III vieta
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas

Kamilė Sūdžiūtė
24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, II vieta
Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninis etapas, II vieta
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas

Simonas Mulevičius
24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, II vieta ir laureato diplomas
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, I vieta

Mykolas Vosylius
ISM ir NMA ekonomikos olimpiada, absoliutus nugalėtojas
24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada, I vieta
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, III vieta

Skaistė Katinaitė
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas

Ugnė Keliauskaitė
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas

Gabrielė Poškutė
2-oji Lietuvos finansų olimpiada, pagyrimo raštas

 Projekto „Konkurencijos taryba eina į mokyklas“ baigiamasis renginys - Vilniaus gimnazijų protų kovos „#KTeinaĮmokyklą“, komandos nariai: Matas Danilaitis (TB1), Lukas Dundulis (IIIB), Paulius Luzginas (IVC), Vilandas Navickas (IIIB) ir Ignas Pocevičius (IVB), I vieta

Filosofija

IV kursas

Justas Kuprijanovas
21-oji Lietuvos mokinių filosofijos olimpiada  (10-12 kl.), III vieta

Tomas Sinkevičius
21-oji Lietuvos mokinių filosofijos olimpiada (10-12 kl.), I vieta

Gabrielė Milerytė
21-oji Lietuvos mokinių filosofijos olimpiada  (10-12 kl.), I vieta

Laima Jundulaitė
21-oji Lietuvos mokinių filosofijos olimpiada  (10-12 kl.), II vieta

Fizika

I kursas

Greta Duko
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta

Rapolas Pocevičius
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta

Ūla Marija Laučiūtė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, II vieta

Žygimantas Malikėnas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, III vieta

Guoda Trinkūnaitė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, III vieta

Mantas Skyrius
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Gabija Rutkauskaitė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Girius Gadonas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Ignas Volčokas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

 II kursas

Ignas Mačiulis
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, II vieta

Ernestas Ramanauskas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, 11 klasės grupė, III etapas, II vieta
29-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, III etapas, I vieta

Matas Urbonas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, II vieta

Jurgis Reinotas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Jokūbas Nenartavičius
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, III vieta

Gytis Steišūnas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas
Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiada, bronzos medalis

Aleksandras Jaroslavas Melnik
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Martynas Strazdas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, I vieta

Ignas Varnas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

 III kursas

Naglis Pilkionis
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, III vieta

Arnas Vytautas Matulaitis
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, III vieta

Lukas Juozulynas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, 12 klasės grupė, II etapas, I vieta
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, 12 klasės grupė, III etapas, III vieta
29-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, III etapas, II vieta

 Patrikas Vanagas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, II vieta

Jokūbas Račiūnas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, II vieta

Lukas Dundulis
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, III vieta

Damian Michalčonok
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Adomas Gatelis
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Ignas Juodžbalis
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

IV kursas

Domantas Kuryla
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, I vieta

Kristijonas Trinkūnas
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Mykolas Šveistrys
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III etapas, II vieta

Geografija

I kursas

Antanas Gražulis
30-toji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, II etapas, padėkos raštas

Julius Nikolajevas
30-toji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, II etapas, II vieta
18-asis nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas, pagyrimo raštas

II kursas

Divonis Piličiauskas
18-asis nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas, II vieta

Ugnius Sejonas
Nacionalinio geografijos žinių konkurso ADVENTUR 2018 parodoje, nugalėtojas

III kursas

Aleksandras Maliūginas
Skaitmeninių žemėlapių kūrimo konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai“, III etapas, I vieta ir III klasių grupės laureatas

Justinas Maniušis
18-asis nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas, pagyrimo raštas

IV kursas

Domantas Kuryla
30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, II etapas, I vieta
30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, III etapas, I vieta
Baltijos šalių olimpiadoje Latvijoje, sidabro medalis
Tarptautinėje geografijos olimpiadoje Kanadoje, aukso medalis

Danielius Degėsys
30-toji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, II etapas, III vieta
30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, III etapas, II vieta

Tomas Sinkevičius
30-toji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, II etapas, II vieta
30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, III etapas, II vieta ir padėka už geriausiai atliktą geografinio tako užduotį
Nacionalinio geografijos žinių konkurso ADVENTUR 2018 parodoje, nugalėtojas
18-asis Nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas, pagyrimo raštas
Tarptautinėje geografijos olimpiadoje Kanadoje, sidabro medalis

Euroscola konkursas, komandos nariai: Danielius Degėsys (IVb), Domantas Kuryla (IVb), Julija Gecaitė (IVb), Paulius Luzginas (IVc), Justas Kuprijanovas (TB2), Ortė Barzdonytė (TB2), Aušrinė Damušytė (TB2), Julius Baronas (IIa), Matas Remeika (IIb), Ernestas Ramanauskas (IIb), I vieta

Istorija

I kursas

Vaiva Slatkevičiūtė
Lietuvos gimnazijų I-IV klasių mokinių integruotas istorijos – technologijų konkursas „Lietuvos nepriklausomybei – 100“ I-II kl. kategorija, II vieta

II kursas

Justas Dijokas
Nacionalinė teisinių žinių olimpiada, finalas 9-10 klasių kategorijoje, II vieta
Konstitucijos egzaminas, II etapas, pagyrimo raštas

Gabrielė Mačerauskaitė
Konstitucijos egzaminas, II etapas, pagyrimo raštas

 III kursas

Emilija Znutaitė
Konstitucijos egzaminas, II etapas, pagyrimo raštas

Milda Navickaitė
Konstitucijos egzaminas, II etapas, pagyrimo raštas

 IV kursas

Skaistė Katinaitė
Konstitucijos egzaminas, II etapas, pagyrimo raštas

Paulius Kanapinskas
Konstitucijos egzaminas, II etapas, pagyrimo raštas.

Rytis Stankevičius
Europos egzaminas, III etapas, pagyrimo raštas.

Informacinės technologijos

I kursas

Mantas Skyrius
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, II vieta

Kristijonas Mameniškis
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, III vieta

Mantas Lašinis
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, III vieta

Greta Duko
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, II vieta

 II kursas

Džiugas Juozapavičius
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta

Matas Remeika
 29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta

Matas Urbonas
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta

Paulius Lučiūnas
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta

Giedrė Krotovaitė
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, III vieta

III kursas

Lukas Dundulis
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta

Vilandas Navickas
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta

Justas Želnia
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta

Vytautas Bačianskas
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta

Kasparas Jankevičius
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, III vieta

Laurynas Notrumas
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, III etapas, III vieta

Džiugas Ramonas
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, II vieta
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, III etapas, II vieta
23-oji Baltijos šalių informatikos olimpiada, dalyvis

Martynas Sinkevič
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, III etapas, I vieta
23-oji Baltijos šalių informatikos olimpiada, aukso medalis
Dalyvaus tarptautinėje informatikos olimpiadoje Japonijoje

 IV kursas

Ingvaras Galinskas
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta

Kristijonas Trinkūnas
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta

Benediktas Tarasovas
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, I vieta

Nedas Kuzas
29-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas, II vieta

Laima Jundulaitė
Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka”, kompiuterinės grafikos darbų kategorija, I vieta

 VGTU  "Ateities inžinerijos" projektinių darbų pristatymas ,"Finansų inžinerija ir ekonomika", komandos nariai: Sergej Stoma (IIb), Kotryna Šatkauskaitė (IIb) ir Matas Urbonas (IIb), I vieta  

Lietuvių kalba

II kursas

Matas Zdanevičius
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Atrandu V. Mykolaičio – Putino poeziją“, padėkos raštas

Emilija Mykolaitytė
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Atrandu V. Mykolaičio – Putino poeziją“, padėkos raštas

Andrėja Juškaitė
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Atrandu V. Mykolaičio – Putino poeziją“, III vieta

Viktorija Smolskaitė
Meninio skaitymo konkursas, II etapas, pagyrimo raštas
Respublikinis Undinės Nasvytytės vardo moksleivių ir studentų skaitovų konkursas, II vieta
VDU moksleivių skaitovų konkurso „Tarp būtojo ir būsimojo laiko“ laureatė

Justas Dijokas
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (9-10 kl. grupė), II etapas, I vieta
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (9-10 kl. grupė), III etapas, I vieta
Lietuvos nacionalinis diktantas, finalinis etapas, II vieta

Agnė Vasiulytė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (9-10 kl. grupėje), II etapas, III vieta

III kursas

Jokūbas Šemetulskis
Vilniaus miesto jaunųjų filologų konkursas, esė ir publicistikos sekcija, paskatinamoji premija

Aistė Griciūtė
Vilniaus miesto  filologų konkursas, prozos sekcija, laureatė

Jokūbas Šemetulskis
50-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, II vieta

Silvija Zujūtė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (11-12 kl. grupė), II etapas, III vieta
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (11-12 kl. grupė), III etapas, II vieta

Ieva Jakiūnaitė
Nacionalinis diktantas, finalinis etapas, III vieta

IV kursas

Kamilė Sūdžiūtė
Vilniaus miesto jaunųjų filologų konkursas, mokslo ir kritikos sekcija, II vieta
50-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, mokslo ir kritikos sekcija, III vieta

Ortė Barzdonytė
Vilniaus miesto jaunųjų filologų konkursas, mokslo ir kritikos sekcija, III vieta

Gabrielė Milerytė
Vilniaus miesto jaunųjų filologų konkursas, vertimo sekcija, I vieta

Joris Žiliukas
50-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, mokslo ir kritikos sekcija, III vieta

Laura Lisauskaitė
Vilniaus miesto jaunųjų filologų konkursas, mokslo ir kritikos sekcija, I vieta
50-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, mokslo ir kritikos sekcija, III vieta

Aušrinė Damušytė
50-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, mokslo ir kritikos sekcija, II vieta

Veronika Gvozdovaitė
Vilniaus miesto jaunųjų filologų konkursas, tautosakos sekcija, I vieta
50-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, tautosakos sekcija, II vieta

Laima Jundulaitė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (11-12 kl. grupėje), II etapas, I vieta
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (11-12 kl. grupė), III etapas, I vieta

Tomas Sinkevičius
Vilniaus miesto jaunųjų filologų konkursas, tautosakos sekcija, II vieta
50-asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas, tautosakos sekcija, I vieta
6-oji Lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, miesto etapas, I vieta
6-oji Lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, respublikinis etapas, I vieta

Matematika

I kursas

Guoda Trinkūnaitė
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas
VU MIF matematikos olimpiada, III vieta

Greta Januškevičiūtė
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, pagyrimo raštas

Greta Duko
VU MIF matematikos olimpiada, II vieta

Girius Gadonas
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, III vieta

Mantas Skyrius
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, III vieta
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, III vieta
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos, I vieta

Žygimantas Liutkus
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, II vieta
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, II vieta
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos, II vieta

 II kursas

Ignas Mačiulis
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas

Ugnė Milašiūnaitė
67-oji Lietuvos  mokinių matematikos olimpiada II etapas III vieta
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas
Dalyvaus Vidurio Europos matematikos olimpiadoje Lenkijoje

 Paulius Vijeikis
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, III vieta

Matas Urbonas
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, II vieta
Dalyvaus Vidurio Europos matematikos olimpiadoje Lenkijoje

Gytis Steišūnas
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, III vieta
VU MIF matematikos olimpiada, II vieta

Aleksandras Jaroslavas Melnik
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas
VU MIF matematikos olimpiada, I vieta
Dalyvaus Vidurio Europos matematikos olimpiadoje Lenkijoje

Emilija Palivonaitė
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos, II vieta

Sergej Stoma
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas

Martynas Strazdas
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos, II vieta

Ernestas Ramanauskas
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, I vieta
Respublikinis matematikos maratonas, III etapas, I vieta
VU MIF matematikos olimpiada, I vieta
Tarptautinėje matematikos olimpiadoje Rumunijoje, bronzos medalis

 III kursas

Lukas Juozulynas
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, II vieta ir olimpiados laureatas

Vilandas Navickas
VU MIF matematikos olimpiada, I vieta
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, I vieta
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, II vieta
Tarptautinė matematikos olimpiada Rumunijoje, pagyrimo raštas

Julija Paliulionytė
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, I vieta
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, I vieta ir olimpiados laureatė
VU MIF matematikos olimpiada, I vieta
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos, I vieta
Europos merginų matematikos olimpiada, bronzos medalis
Tarptautinė matematikos olimpiada Rumunijoje, pagyrimo raštas

Lukas Dundulis
VU MIF matematikos olimpiada, III vieta
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos, II vieta

 IV kursas

Petras Kanapinskas
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas

Ieva Elija Jucevičiūtė
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos, I vieta
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, I vieta
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, III vieta ir olimpiados laureatė
Europos merginų matematikos olimpiada, bronzos medalis
VU MIF matematikos olimpiada, I vieta

 Titas Štarolis
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, II etapas, III vieta
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos, III vieta
VU MIF matematikos olimpiada, II vieta

Danielius Gudas
67-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, III etapas, pagyrimo raštas
VU MIF matematikos olimpiada, II vieta

Menai

I kursas

Guoda Trinkūnaitė
Vilniaus miesto dainuojamosios poezijos konkursas, III vieta
Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkursas, III vieta

II kursas

Fausta Pilkaitė ir Viktorija Smolskaitė
Respublikinio vaikų ir jaunimo dainavimo konkurso „Nenusigąsk, tai aš...“ duetų grupė, I vieta

Prancūzų kalba

 II kursas

Emilija Paulauskaitė
Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada (B1), III etapas, II vieta

III kursas

Marija Paulavičiūtė
Vilniaus miesto prancūzų kalbos olimpiados laureatė

Klaudija Matonytė
Vilniaus miesto prancūzų kalbos olimpiados laureatė

IV kursas

Veronika Gvozdovaitė
Vilniaus miesto prancūzų kalbos olimpiados laureatė

Vokiečių kalba

III kursas

Austėja Bazaraitė
Vilniaus miesto vokiečių kalbos olimpiada (B1), I vieta
Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada (B1), I vieta ir apdovnojimas už geriausią rašinį
Lietuvos jaunimo debatai vokiečių kalba Jugend debattiert international, III vieta
Dalyvaus tarptautinėje vokiečių kalbos olimpiadoje Vokietijoje

Ieva Jakiūnaitė
Vilniaus miesto vokiečių kalbos olimpiada (B1), III vieta
Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada (B1), apdovanojimas už geriausią rašinį

Kasparas Jankevičius
Vilniaus miesto vokiečių kalbos olimpiada (B2), padėkos raštas

IV kursas

Martin Rodenbeck
Jaunimo debatai vokiečių kalba Jugend debattiert international, Vilniaus miesto etapas, II vieta

 Lietuvos vokiškai kalbančių moksleivių teatro grupių festivalio Bühne frei für Deutsch mokinių komanda: Gabija Čepurnaitė (IIId), Augustė Sesickaitė (IIIc), Gabija Jucytė (IIIc), Goda Gabrielė Gikaitė (IIIb), Smiltė Rosinaitė (IIId), Giedrė Šapranauskaitė (IIIc), Matas Zdanevičius (IIb), Rokas Klapatauskas (IIIa), Nojus Šimkus (IIIc), nugalėtoja. Tarptautinio mokinių teatro festivalio Zittau mieste (Vokietija) dalyviai.

Sportas

I kursas

Eglė Vaitulevičiūtė
Vilniaus miesto mokyklų žaidynės, 400 m. bėgimas, I vieta
Lietuvos mokyklų žaidynės, 400 m. bėgimas, III vieta

Brigita Sabaliauskaitė
Lietuvos mokyklų žaidynės, šuolis į aukštį, III vieta

 III kursas

Gunda Jakimavičiūtė
Vilniaus miesto  mokyklų žaidynės, 60 m. bėgimas, I vieta
Lietuvos mokyklų žaidynės, 100 m. bėgimas, II vieta

Vilniaus miesto gimnazistų XVII sporto žaidynės, licėjaus šachmatininkų komanda: Julija Paliulionytė (IIIb), Kipras Eigminas (IVb) Mantas Pilipuitis (IIc) Justas Dailidėnas (Id), I vieta

 Vilniaus miesto mokyklų žaidynės, licėjaus šachmatininkų komanda: Julija Paliulionytė (IIIb), Divonis Piličiauskas (IId) Mantas Pilipuitis (IIc) Justas Dailidėnas (Id), II vieta

 Vilniaus miesto gimnazistų XVII sporto žaidynių merginų futbolo 5x5 varžybos, licėjaus merginų futbolo komanda: Judita Traubaitė (IVc), Mėta Žemaitytė (Ie), Saulė Lečickytė (Ie), Bartė Žiliukaitė (Ie), Daša Varmaškina (Id), Emilija Ivaškaitė (Ie), Erika Klimaitė (Id), Kornelija Venslovaitė (Ie), Neringa Meilutė (Id), Vija Turulytė (Ie), Viltautė Skeberdytė (Ie), I vieta

 Vilniaus miesto mokyklų žaidynės orientavimosi varžybos, merginų komanda: Judita Traubaitė (IVc), Laura Karlonaitė (IIIc), Viktorija Baikauskaitė (IIId), Kotryna Stančiūtė (IIId), Ugnė Vilkevičiūtė (IIIa), I vieta

 Vilniaus miesto mokyklų žaidynės orientavimosi varžybos, vaikinų komanda:

Divonis Piličiauskas (IId), Andrius Mašonis (TB1), Martynas Sinkievič (IIIb), Gediminas Žiemys (TB1), Vilandas Navickas (IIIb), III vieta

 Vilniaus miesto mokyklų žaidynės šaškių varžybos, licėjaus komanda: Adomas Binkauskas (TB1), Kipras Eigminas (IVb), Andrius Pukšta (IIIb), Julija Paliulionytė (IIIb), I vieta

 Vilniaus miesto mokyklų žaidynės. estafetinio bėgimo 4x200 komanda: Gunda Jakimavičiūtė (IIIa), Eglė Vaitulevičiūtė (Ia), Vija Turulytė (Ib), Barbora Bučinskaitė (Id), II vieta.

 Vilniaus miesto salės futbolo (futsal)  žaidynės „Lady Golas 2018“, merginų rinktinė: Mėta Žemaitytė (Ie), Saulė Lečickytė (Ie), Bartė Žiliukaitė (Ie), Daša Varmaškina (Id), Emilija Ivaškaitė (Ie), Erika Klimaitė (Id), Kornelija Venslovaitė (Ie), Neringa Meilutė (Id), Vija Turulytė (Ie), Viltautė Skeberdytė (Ie), I vieta

 Vilniaus miesto mokyklų žaidynės, merginų lengvosios atletikos komanda: Gunda Jakimavičiūtė (IIIa), Eglė Vaitulevičiūtė (Ia), Vija Turulytė (Ib), Barbora Bučinskaitė (Id), Brigita Sabaliauskaitė (Ib), Elzė Jakučionytė (Id), I vieta

 Lietuvos mokyklų žaidynės, merginų lengvosios atletikos komanda: Gunda Jakimavičiūtė (IIIa), Eglė Vaitulevičiūtė (Ia), Vija Turulytė (Ib), Barbora Bučinskaitė (Id), Brigita Sabaliauskaitė (Ib), Elzė Jakučionytė (Id), III vieta

 Lietuvos mokyklų žaidynės, estafetinio bėgimo 4x100 komanda: Gunda Jakimavičiūtė (IIIa), Eglė Vaitulevičiūtė (Ia), Vija Turulytė (Ib), Barbora Bučinskaitė (Id), II vieta

 Lietuvos mokyklų žaidynės orientavimosi varžybos, merginų komanda: Judita Traubaitė (IVc), Laura Karlonaitė (IIIc), Viktorija Baikauskaitė (IIId), Kotryna Stančiūtė (IIId), Ugnė Vilkevičiūtė (IIIa), II vieta

Lietuvos mokyklų salės futbolo  (futsal) žaidynės ,,Lady Golas 2018”, Vilniaus apskrities finalas, merginų rinktinė: Mėta Žemaitytė (Ie), Saulė Lečickytė (Ie), Bartė Žiliukaitė (Ie), Daša Varmaškina (Id), Emilija Ivaškaitė (Ie), Erika Klimaitė(Id), Kornelija Venslovaitė (Ie), Neringa Meilutė (Id), Vija Turulytė (Ie), Viltautė Skeberdytė (Ie), II vieta

„Olimpinė karta“ projektas „Keliauk, atrask, pažink!“ nominuotas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) metų projektu, mokytojų komanda: Iveta Nadzeikienė, Linoreta Vasilevičienė, Daiva Janulienė

Mažasis Kristoforas

Mažojo Kristoforo laureatai: Ieva Elija Jucevičiūtė, Tomas Sinkevičius ir Domantas Kuryla.

(c) Vilniaus licėjus, Autoriai