Laikas ir vieta
Sąskrydis įvyks 2007 m. birželio 19 - 20 dienomis, Labanoro miške prie Meros upės.

Transportas
Išvyksime iš Vilniaus geležinkelio stoties (2007-06-19) maršrutiniu traukiniu VILNIUS-IGNALINA-TURMANTAS 8 val. 22 min. Renkamės 7 val. 45 min. Važiuosime iki Pažeimenės stotelės (kelionė traukiniu truks 1 val. 10 min.).
Grįšime 2007-06-20 tuo pačiu maršrutu. Iš Pažeimenės išvyksime 16 val. 41 min. Atvyksime į Vilniaus geležinkelio stotį 17 val. 51 min.

Bilieto kaina į vieną pusę 9 Lt. Mokinių grupėms (jei susirenka ne mažiau kaip 11 mokinių) taikoma 30% nuolaida.

Žygis
Pėsčiomis iki stovyklavietės prie Meros upės eisime apie 3-4 km.

Sąskrydžio programa
Birželio 19 d.: kelionė traukiniu, turistinis žygis, sąskrydžio atidarymas, stovyklavietės įrengimas, sportiniai žaidimai (lauko tinklinis, lauko kvadratas), vakaronė prie laužo.
Birželio 20 d. (sekmadienis): sportinės varžybos (lauko futbolas, virvės traukimas), sąskrydžio uždarymas, stovyklavietės tvarkymas, turistinis žygis, kelionė traukiniu.

Turistinis inventorius ir kiti reikmenys
Palapinė (mokinys turi susitarti su klasės draugais kiek ir keliaviečių palapinių jie turės), miegmaišis, kilimėlis, skraistė nuo lietaus, drabužiai įvairiam orui, patogūs batai (atsarginė batų pora, jei oras blogas), sportbačiai (varžybų dalyviams), kepurė, higienos reikmenys, priemonės apsisaugoti nuo uodų, valgymo reikmenys, maistas, žibintuvėlis (jei turite), kompasas.

Turistinio sąskrydžio dalyvio elgesio taisyklės
Būtina griežtai laikytis instruktažo metu (instruktažą veda už klasę atsakingas mokytojas) nurodytų saugumo normų ir elgesio taisyklių. Kelionės ir žygio metu ypač atsargiai reiktų elgtis su aštriais daiktais (šakute, peiliu, kirviu ir t.t.), su ugnimi (laužai gali būti kūrenami tik tam specialiai paruoštose ir nurodytose vietose), patartina neimti jokių stiklinių daiktų.
Kelionės ir sąskrydžio metu griežtai draudžiama: savo elgesiu ir veiksmais sukelti pavojų ir nepatogumus aplinkiniams, vartoti alkoholį, bet kokias kitas psichotropines medžiagas, rūkyti. Be lydinčio mokytojo leidimo negalima maudytis, kelionės metu atsiskirti nuo savo grupės, pasišalinti iš stovyklavietės. Moksleiviams draudžiama į sąskrydį vykti automobiliais. Visos licėjaus vidaus tvarkos ir elgesio taisyklės galioja ir turistinio sąskrydžio metu !!!

Klasės, norinčios dalyvauti sąskrydyje, iki birželio 1-os dienos turi:

Kiekvienas sąskrydžio dalyvis (mokinys) privalo:

Klasę lydintis mokytojas turi:

P.S. sąskrydyje mokinius lydės profesionalus medikas, tačiau ir tėvai turėtų pagalvoti apie medicinos reikmenis, kurių jų vaikui asmeniškai gali prireikti kelionės ir žygio metu!