Naujienos

Naujienos

Pasitikėjimo dienos atgarsiai

2022-05-31

Gegužės 25 d. (trečiadienį) Vilniaus licėjuje paminėta Pasitikėjimo diena. Svarbiausi šios dienos tikslai buvo licėjaus bendruomenės telkimas ir mokinių aktyvumo skatinimas, įtraukiant juos į pasitikėjimu grįstas kūrybines veiklas. Renginių metu siekta ugdyti pagrindines licėjaus mokinių vertybes: bendruomeniškumą, brandumą, iniciatyvumą ir kūrybiškumą. Šiais metais Pasitikėjimo dienos renginiai buvo skirti Lietuvos jaunimo metams paminėti.

Siekiant įprasminti bendruomenės iniciatyvumą ir kūrybiškumą, licėjaus II a. fojė vyko piešimo dirbtuvės pavadinimu „Liceistas – koks jis?“ Ant paruošto popieriaus rulono mokiniai piešė bei aprašė tai, kokias vertybes, idėjas, pomėgius jie sieja su liceistais. Džiugu, kad dirbtuvės įtraukė daug mokinių, akcentavusių, jog licėjininkus sieja ne tik akademiškumas, tačiau ir iniciatyvumas bei meilė muzikai, šokiui, kūrybai.

Paminėtina ir tai, jog greta šių dirbtuvių vyko ir iniciatyva „Piešinys licėjui“, kurios metu siūlyta balsuoti dėl to, kaip artimiausiu metu turėtų būti papuoštos licėjaus sienos. Džiaugiamės mokinių bendruomeniškumu balsuojant ir išrenkant laimėtoją – trečiokės Gabrielės Galvelytės piešinį!

Visą dieną mokiniai koridoriais vaikščiojo ne su kuprinėmis, o su pačiais įdomiausiais jų pakaitalais: šachmatų lentomis, pripučiamais baseinais, kibirais, kėdėmis... Šitaip liceistai demonstravo savo kūrybiškumą, įsitraukdami į teminę „dieną be kuprinių“! Džiaugiamės ir tuo, jog kūrybišką liceistų dvasią įamžino TB1 mokinių inicijuota „Šokių pertrauka“, – ilgosios pertraukos metu visa bendruomenė buvo kviečiama šokti kiemelyje!

Svarbu ir tai, kad pirmoje Pasitikėjimo dienos pusėje vykusioje akcijoje „Matyk kitą“ liceistai, bendraudami vieni su kitais, siekė „surinkti“ kuo daugiau skirtingų bendruomenės narių vardų. Tikimės, kad akcijos metu buvo užmegzta ne viena ir ne dvi draugystės. Sveikiname TB1 klasę, surinkusią didžiausią skaičių (netgi 110) vardų ir nugalėjusią šiame žaidime!

Galiausiai Pasitikėjimo dienos minėjimas buvo įprasmintas visuotine licėjaus bendruomenės nuotrauka, kuriai mokiniai ir mokytojai sustojo suformuodami žodį „Licėjus“.

Dėkojame visiems už aktyvų įsitraukimą!

 

Paskutinės naujienos

Visos naujienos