Naujienos

Naujienos

Sveikiname

2022-12-11

Vilniaus licėjaus komandą p2=g: Kristupą Lapinską, Rūtą Karklytę ir Domą Berulį tarptautiniame IT konkurse „Ventspils IT challenge 2022“ laimėjusius I vietą. Dar viena Vilniaus licėjaus komanda: Nojus Adomaitis, Kipras Deksnys ir Jokūbas Abromaitis taip pat dalyvavo konkurso finale.

Gruodžio 7-9 d. vyko tarptautinio technologijų konkurso „Ventspils IT challenge 2022“ finalas, kuriame jau septintus metus iš eilės mokiniai iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos demonstravo savo gebėjimus kūrybiškai naudotis ITK technologijomis.

Šių metų tema buvo skirta eksperimentams, o finalas vyko naujajame mokslo centre VIZIUM. Tris dienas dėl prizų kovojo 45 komandos. Iš viso varžybose dalyvavo 180 dalyvių: 36 komandos iš Latvijos, 4 iš Lietuvos ir 5 iš Estijos. Net dvi komandos iš Vilniaus licėjaus atstovavo Lietuvai šiam konkurse.

Konkurso metu dalyviai turėjo galimybę ne tik varžytis ir laimėti, bet ir pasigrožėti Mokslo centro VIZIUM ekspozicija, stebėti mokslo eksperimentus, vykti į ekskursijas po įvairias Ventspilio įmones, o Livonijos ordino pilyje kartu su DJ Toms Grēviņš pasimėgauti šou.

Konkursas baigėsi apdovanojimų ceremonija Mokslo centre VIZIUM. Nugalėtojams atiteko Ventspilio miesto savivaldybės piniginiai prizai ir "Start" (IT), "Ubiquiti", Švietimo ir mokslo ministerijos bei Ventspilio skaitmeninio centro paskatinamieji prizai.

Plačiau apie konkursą

Paskutinės naujienos

Visos naujienos