Naujienos

Naujienos

Tarpmokykliniai debatai

2023-11-12

Lapkričio 8 d. Vilniaus licėjuje vyko tarpmokykliniai debatai anglų kalba. Į renginį susirinko apie 50 dalyvių iš Vilniaus licėjaus, Mykolo Biržiškos, Vytauto Didžiojo ir Jėzuitų gimnazijų.

Visi dalyviai diskutavo tema "This house regrets the glorification of artists who died of illicit substance abuse" (Vertimas iš anglų k. Ši pusė gailisi, kad šlovinami menininkai, kurie mirė nuo neteisėtų medžiagų vartojimo). Kiekviena komanda turėjo išanalizuoti temą, sukurti argumentus ir pasiruošti debatuoti. Komandų pasirodymus vertino debatų patirtį turintys teisėjai: Ugnė Stasiūnaitė, Goda Keizerytė ir Titas Trusovas iš licėjaus, Milda Juodkaitė iš Žirmūnų gimnazijos, Miglė Gudžinskaitė, Milda Beržinskaitė ir Mykolas Žalinkevičius iš Jėzuitų gimnazijos bei Elena Kontvainaitė iš M. Biržiškos gimnazijos.

Tai buvo puiki patirtis prieš artėjantį nacionalinį naujokų debatų turnyrą.

Tarpmokykliniai debatai nebūtų įvykę be Ugnės Stasiūnaitės (TB1) ir Godos Keizerytės (IIIa) iniciatyvos, anglų kalbos mokytojos Daivos Vyšniauskienės, Vilniaus debatų draugijos ir licėjaus administracijos pagalbos.

Linkime sėkmės dalyvaujantiems naujokų debatų turnyre Kaune!

Viltė Sapožnikovaitė (TB1)

Debatai_Collage

Paskutinės naujienos

Visos naujienos